Heyiarbeit DC 12V 60N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250-12V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 19.69
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM9000GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.84437046346
PackageDimensions : L:6.2204724346 X W:4.7244094440 X H:1.8110236202
PartNumber : DFM9000GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/416nGClLJsS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 60N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1250-12V