Heyiarbeit DC 12V 60N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1050-12V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 14.19
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.84216584084
PackageDimensions : L:5.9842519624 X W:5.6692913328 X H:1.5354330693
PartNumber : DFM8700GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41BuMnODl2L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 60N Pull Type Solenoid Electromagnet 0.36A 4.32W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1050-12V