Heyiarbeit DC 12V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid,Linear Motion, JF-0530B-12V
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.19
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM6100GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31T6yRvDAYS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 5N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid,Linear Motion, JF-0530B-12V