Heyiarbeit DC 12V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet 300mA 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0530-12V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.89
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM5800GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.07495716908
PackageDimensions : L:4.7637795227 X W:4.5275590505 X H:0.5118110231
PartNumber : DFM5800GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31MofU8IJsL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet 300mA 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0530-12V