Heyiarbeit DC 12V 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 5A 30W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1264B-12V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.89
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM4100GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31ezfH7BmIL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 5A 30W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1264B-12V