Heyiarbeit DC 12V 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2.5A 6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1264B-12V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 20.59
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM9600GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.7716179170
PackageDimensions : L:4.8818897588 X W:4.5669291292 X H:1.8110236202
PartNumber : DFM9600GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/4156RDxOpCL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2.5A 6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1264B-12V