Heyiarbeit DC 12V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 96W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-12V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 26.11
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM7300GP0423
PackageDimensions_Weight : 1.984160358
PackageDimensions : L:7.0472440873 X W:5.7086614115 X H:2.7165354303
PartNumber : DFM7300GP0423
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31aTvK8+wZL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 96W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-12V