Heyiarbeit DC 12V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 96W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-12V
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 33.89
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 1.97754649014
PackageDimensions : L:6.1023621985 X W:3.8582677126 X H:2.5590551155
PartNumber : DFM0001GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41Zl6oAZufL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 50N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 8A 96W 15mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1578B-12V