Heyiarbeit DC 12V 4N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520B-12V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.89
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM5600GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.05511556550
PackageDimensions : L:3.7795275552 X W:2.7165354303 X H:0.5118110231
PartNumber : DFM5600GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/312h3wmIOvS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 4N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520B-12V