Heyiarbeit DC 12V 4N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520-12V
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 11.09
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM5300GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.05291094288
PackageDimensions : L:3.6614173191 X W:3.5826771617 X H:0.5118110231
PartNumber : DFM5300GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41P2YyX4r3L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 4N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.3A 3.6W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0520-12V