Heyiarbeit DC 12V 45N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-Z05-12V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 9.59
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM1201GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.4188782978
PackageDimensions : L:4.4881889718 X W:3.9763779487 X H:1.5354330693
PartNumber : DFM1201GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41WJEg-I-fL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 45N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-Z05-12V