Heyiarbeit DC 12V 42N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.45A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1253B-12V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 15.59
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PartNumber : DFM9300GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41vHI9qrqeL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 42N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.45A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1253B-12V