Heyiarbeit DC 12V 40N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1670DL-12V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 10.59
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.58863423954
PackageDimensions : L:6.3385826707 X W:3.5826771617 X H:1.4566929119
PartNumber : DFM1001GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31BdJkqi3EL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 40N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1670DL-12V