Heyiarbeit DC 12V 2N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-12V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 8.99
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.48942622164
PackageDimensions : L:6.5399999933292 X W:5.7099999941758 X H:1.0599999989188
PartNumber : DFM7700GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31qw91Q+FWL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 2N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-12V