Heyiarbeit DC 12V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1040B-12V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 13.99
Binding : Unknown Binding
MaterialType : Copper
Model : DFM7600GP0423
PackageDimensions_Weight : 0.3306933930
PackageDimensions : L:5.6692913328 X W:4.3700787357 X H:1.2204724397
PartNumber : DFM7600GP0423
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41M3QIEp67S._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 0.4A 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-1040B-12V