Heyiarbeit DC 12V 25N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1040DL-12V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.69
Binding : Unknown Binding
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM0801GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.0661386786
PackageDimensions : L:1.96850393500 X W:1.96850393500 X H:1.96850393500
PartNumber : DFM0801GP0428
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/418WwT0eeXL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 25N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S1040DL-12V