Heyiarbeit DC 12V 20N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826B-12V
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.49
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM7400GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.16093745126
PackageDimensions : L:5.3543307032 X W:5.3149606245 X H:0.8661417314
PartNumber : DFM7400GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41pX9ofQwQL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 20N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826B-12V