Heyiarbeit DC 12V 20N Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-12V
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 10.49
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
PackageDimensions_Weight : 0.15652820602
PackageDimensions : L:6.8503936938 X W:5.4330708606 X H:0.9842519675
PartNumber : DFM7100GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/319WUehH8KL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 20N Pull Type Solenoid Electromagnet 2A 24W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0826-12V