Heyiarbeit DC 12V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-12V
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 12.59
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM3800GP0423
PackageDimensions_Weight : 0.23589462034
PackageDimensions : L:5.1574803097 X W:5.0393700736 X H:1.1023622036
PartNumber : DFM3800GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41q+lV8omeL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 15N Push Pull Type Solenoid Electromagnet 1.5A 12W Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-0837B-12V