Heyiarbeit DC 12V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-12V
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 14.89
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
MaterialType : Copper
Model : DFM0501GP0428
PackageDimensions_Weight : 0.24030386558
PackageDimensions : L:4.6099999952978 X W:2.199999997756 X H:1.299999998674
PartNumber : DFM0501GP0428
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41PuotZtKQL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet 1A 12W 10mm Stroke Open Frame Solenoid, Linear Motion, JF-S0837DL-12V