Heyiarbeit DC 12V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet, 1.5A 12W 10mm, Open Frame Type Solenoid Electromagnet, Linear Motion JF-S0837DL-12V
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 14.99
Binding : Unknown Binding
Brand : Heyiarbeit
Label : Heyiarbeit
Manufacturer : Heyiarbeit
Model : DFM6800GP0423
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.23589462034
PackageDimensions : L:4.2519684996 X W:2.2047244072 X H:1.0629921249
PartNumber : DFM6800GP0423
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Heyiarbeit
Size : JF-S0837DL-12V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31XmSiF+1LL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Heyiarbeit
Title : Heyiarbeit DC 12V 15N Pull Type Solenoid Electromagnet, 1.5A 12W 10mm, Open Frame Type Solenoid Electromagnet, Linear Motion JF-S0837DL-12V