Fielect DC 24V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.3A 7.2W 10mm Stroke Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion JF-0730-24V
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 14.72
Brand : Fielect
Color : Model: JF-0730-24V
Department : unisex-adult
Label : Fielect
Manufacturer : Fielect
MaterialType : Metal
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.0881849048
PackageDimensions : L:3.93700787000 X W:3.93700787000 X H:3.93700787000
PartNumber : FLT20190821M-0038
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Fielect
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41FS78yEIUL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Fielect
Title : Fielect DC 24V 5N Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.3A 7.2W 10mm Stroke Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion JF-0730-24V