DC 24V 20N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.35A 48W 10mm Stroke Open Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion, JF-0826B-24V,Aicosineg
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 31.99
Binding : Misc.
Brand : Aicosineg
Department : unisex-adult
Label : Aicosineg
Manufacturer : Aicosineg
ManufacturerMinimumAge : 18.00
MaterialType : metal, copper, rubber
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.0220462262
PackageDimensions : L:0.78740157400 X W:0.78740157400 X H:0.78740157400
PartNumber : EF227200MAI09-FBA
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TOOLS
Publisher : Aicosineg
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41OCTGvXTLL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aicosineg
Title : DC 24V 20N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.35A 48W 10mm Stroke Open Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion, JF-0826B-24V,Aicosineg