DC 12V 45N Push Pull Solenoid Electromagnet, 0.4A 4.8W 10mm Stroke, Open Frame Type Solenoid Electromagnet, Linear Motion JF-Z05-12V,Aicosineg
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 33.99
Binding : Misc.
Brand : Aicosineg
Department : unisex-adult
Label : Aicosineg
Manufacturer : Aicosineg
ManufacturerMinimumAge : 18.00
MaterialType : metal, copper, rubber
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.0661386786000
PackageDimensions : L:1.96850393500 X W:1.96850393500 X H:1.96850393500
PartNumber : EF177800MAI09-FBA
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TOOLS
Publisher : Aicosineg
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41+IbSN3OnL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aicosineg
Title : DC 12V 45N Push Pull Solenoid Electromagnet, 0.4A 4.8W 10mm Stroke, Open Frame Type Solenoid Electromagnet, Linear Motion JF-Z05-12V,Aicosineg