DC 12V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion, JF-1040B-12V,Aicosineg
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 35.99
Brand : Aicosineg
Department : unisex-adult
Label : Aicosineg
Manufacturer : Aicosineg
ManufacturerMinimumAge : 18.00
MaterialType : Copper
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.0661386786000
PackageDimensions : L:1.96850393500 X W:1.96850393500 X H:1.96850393500
PartNumber : EF228200MAI09-FBA
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Aicosineg
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/414gDBqS91L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aicosineg
Title : DC 12V 25N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 0.4A 4.8W 10mm Stroke Open Frame Solenoid Electromagnet Linear Motion, JF-1040B-12V,Aicosineg