DC 12V 0.5A 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 10mm Stroke, Open Frame, Linear Motion, JF-1564B-12V,Aicosineg
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 48.99
Binding : Misc.
Brand : Aicosineg
Department : unisex-adult
Label : Aicosineg
Manufacturer : Aicosineg
ManufacturerMinimumAge : 18.00
MaterialType : metal, copper
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.0220462262
PackageDimensions : L:0.78740157400 X W:0.78740157400 X H:0.78740157400
PartNumber : EF229600MAI09-FBA
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TOOLS
Publisher : Aicosineg
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41bBM4w6aML._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Aicosineg
Title : DC 12V 0.5A 55N Push Pull Type Solenoid Electromagnet, 10mm Stroke, Open Frame, Linear Motion, JF-1564B-12V,Aicosineg