CEMELI JF-1264B DC 12V/DC24V 2.5A 10mm Stroke 55N 5.5Kg 12LB Force Push Pull Type Open Frame Solenoid Electromagnet (Size : 12V)
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 47.46
Brand : CEMELI
Color : One Color
Department : Unisex Adult
Label : CEMELI
Manufacturer : CEMELI
MaterialType : tile, metal
Model : CEMELI
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.1102311310000
PackageDimensions : L:1.18110236100 X W:0.78740157400 X H:0.39370078700
PartNumber : CEMELI
ProductGroup : Home
ProductTypeName : UTILITY_MAGNET
Publisher : CEMELI
Size : 12V
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31xaMuCtV7L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : CEMELI
Title : CEMELI JF-1264B DC 12V/DC24V 2.5A 10mm Stroke 55N 5.5Kg 12LB Force Push Pull Type Open Frame Solenoid Electromagnet (Size : 12V)