33-P007-250-004-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.25" Thickness, 4" Width, 36" Length, Black
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Model : 33-P007-250-004-036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 1.84967837818
PackageDimensions : L:4.899999995002 X W:4.699999995206 X H:4.199999995716
PartNumber : 33-P007-250-004-036
Publisher : Small Parts
ReleaseDate : 2017-03-12
Studio : Small Parts
Title : 33-P007-250-004-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.25" Thickness, 4" Width, 36" Length, Black