33-P007-125-006-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 6" Width, 36" Length, Black
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Model : 33-P007-125-006-036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 1.3007273458
PackageDimensions : L:6.2598425133 X W:3.5039370043 X H:3.5039370043
PartNumber : 33-P007-125-006-036
Studio : Small Parts
Title : 33-P007-125-006-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 6" Width, 36" Length, Black