33-P007-062-006-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.062" Thickness, 6" Width, 36" Length, Black
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Model : 33-P007-062-006-036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.89948602896
PackageDimensions : L:6.4960629855 X W:6.4960629855 X H:5.5118110180
PartNumber : 33-P007-062-006-036
Studio : Small Parts
Title : 33-P007-062-006-036 General Purpose Rubber, 70A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.062" Thickness, 6" Width, 36" Length, Black