33-P005-125-012-036 General Purpose Rubber, 50A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 12" Width, 36" Length, Black
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Model : 33-P005-125-012-036
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 2.749999997693875850
PackageDimensions : L:11.99999998776 X W:2.99999999694 X H:2.99999999694
PartNumber : 33-P005-125-012-036
Studio : Small Parts
Title : 33-P005-125-012-036 General Purpose Rubber, 50A Durometer, Smooth Finish, Adhesive Backed, 0.125" Thickness, 12" Width, 36" Length, Black