Climax Metals C600M-100 Keyless Rigid Coupling, Steel, 100 mm Shaft Diameter, 3.94" ID, 4.96" Width
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 1319.08
Binding : Misc.
Brand : Climax Metals
Label : MAV s.P.a
Manufacturer : MAV s.P.a
MaterialType : Steel
Model : C600M-100
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 43
PackageDimensions : L:7.756 X W:7.756 X H:4.96
PartNumber : C600M-100
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : BEARINGS_AND_BUSHINGS
Publisher : MAV s.P.a
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31rKN8UY-+L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MAV s.P.a
Title : Climax Metals C600M-100 Keyless Rigid Coupling, Steel, 100 mm Shaft Diameter, 3.94" ID, 4.96" Width