(Qty 3) Proto-Advantage F200T254P16 Pitch Changer 2.00 mm to 2.54 mm Conversion - 16 pin
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : Chip Quik
Label : Chip Quik®
Manufacturer : Chip Quik®
Model : F200T254P16-3X
PackageDimensions_Weight : 0.03086471668
PackageDimensions : L:3.99999999592 X W:2.99999999694 X H:0.0299999999694
PartNumber : F200T254P16-3X
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CABLE_OR_ADAPTER
Publisher : Chip Quik®
SmallImage_Height : 60
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21BvNB-p4oS._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Chip Quik®
Title : (Qty 3) Proto-Advantage F200T254P16 Pitch Changer 2.00 mm to 2.54 mm Conversion - 16 pin