NKE Inner Rings IR85X100X63 ID 85mm AD 100mm Width 63mm
Customer rating 4.6 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Free Shipping across India. Powered by BlueDart.
EMI and GST Invoice available.
Product Information
Specification
Brand : NKE
Label : NKE
Manufacturer : NKE
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : 2.3148537510000
PartNumber : IR85X100X63
ProductGroup : Home Improvement
ProductTypeName : O_RINGS
Publisher : NKE
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/2103IFHgRRL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : NKE
Title : NKE Inner Rings IR85X100X63 ID 85mm AD 100mm Width 63mm