NKE Inner Rings IR80X90X25 ID 80mm AD 90mm Width 25mm
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Free Shipping across India. Powered by BlueDart.
EMI and GST Invoice available.
Product Information
Specification
Brand : NKE
Label : NKE
Manufacturer : NKE
NumberOfItems : 1
PackageDimensions : 0.8818490480
PartNumber : IR80X90X25
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : O_RINGS
Publisher : NKE
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/21shSGQno2L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : NKE
Title : NKE Inner Rings IR80X90X25 ID 80mm AD 90mm Width 25mm