Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : SCREENARAMA
BulletPoint1 : Tested screen, Guaranteed compatibility
BulletPoint2 : Warranty: 2 years
BulletPoint3 : Resolution: HD 1366x768 (Must be the same as your screen)
BulletPoint4 : Connector: 30 pin (Must be the same as your screen)
BulletPoint5 : Screen size: 14.0", Glossy
Color : HD Glossy
CompatiblePhoneModels : Laptop Privacy Screen 15.6 inch