CMO N140BGE-EB3 & N140BGA-EA3 Compatible Replacement Laptop LED LCD Screen 14.0" 1366x768 (New Display)
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Generic
BulletPoint1 : Laptop LCD Screen Size: 14.0"
BulletPoint2 : Laptop LCD Screen Resolution: HD (1366x768)
BulletPoint3 : Laptop LCD Screen Connector: 30 Pins(Bottom Right Side)
BulletPoint4 : ISO complied, under 3-5 dead pixels
Color : FHD Matte
ExternallyAssignedProductIdentifier : 4713226197169
ItemName : CMO N140BGE-EB3 & N140BGA-EA3 Compatible Replacement Laptop LED LCD Screen 14.0" 1366x768 (New Display)
ItemPackageDimensions_Height : 44.7 centimeters
ItemPackageDimensions_Length : 4.6 centimeters
ItemPackageDimensions_Width : 30.5 centimeters
ItemTypeKeyword : laptop-computer-replacement-screens
Manufacturer : Generic
ModelNumber : NA
NumberOfBoxes : 1
PartNumber : NA
ProductDescription : New Item.
Direct form Original Factory.
Compatibility Guaranteed.
Pixels Policy in Accordance with ISO Regulation.
To work in this way, we hope to set up a win-win business with all of our customers.
Of course, we usually have more than 500 kinds of popular screens in stock and size from 7” to 23.8”.