Quantum Storage Systems M1860-69SEC-2 Security Unit, 60" W x 18" D x 69" H, Carbon Steel, Chrome, NSF
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Quantum Storage Systems
BulletPoint2 : Category: Security Unit; Material: Carbon Steel; Color: Chrome
BulletPoint3 : Shelf (Qty): 4; Dimensions: 60"W x 18"D x 69"H: NSF Certified
BulletPoint4 : Dimensions: 42"W x 24"D x 86"H; Ships: Knocked Down; NSF Certified
Capacity : 1200 pounds
Color : Chrome
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 651588174128
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 0651588174128
FinishType : black
IncludedComponents : Security Unit
ItemName : Quantum Storage Systems M1860-69SEC-2 Security Unit, 60" W x 18" D x 69" H, Carbon Steel, Chrome, NSF