IRM-60-48ST, AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@1.25A - 60W - Module (2 Items)
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 56.64
Binding : Personal Computers
Brand : Mean Well USA
Label : Mean Well USA
Manufacturer : Mean Well USA
Model : IRM-60-48ST
PartNumber : IRM-60-48ST
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : SYSTEM_POWER_DEVICE
Publisher : Mean Well USA
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/111Hu9DAKFL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Mean Well USA
Title : IRM-60-48ST, AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@1.25A - 60W - Module (2 Items)