Generic Set of 10 1W BTA16-800B BTA16 O-220 800V 16A
Customer rating 4.5 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Generic
BulletPoint : Package contents:BTA16-800B (10pieces)
Color : As Shown
ExternallyAssignedProductIdentifier : 9167866633740
ItemName : Generic Set of 10 1W BTA16-800B BTA16 O-220 800V 16A
ItemPackageDimensions_Height : 1 centimeters
ItemPackageDimensions_Length : 1 centimeters
ItemPackageDimensions_Width : 1 centimeters
ItemPackageQuantity : 1
ItemTypeKeyword : power-entry-modules
Manufacturer : Generic
ModelNumber : TBZFNZXF
NumberOfItems : 1
PartNumber : DZZB348-262-2020217751
ProductDescription : set of 10 1W BTA16-800B BTA16 O-220 800V 16A good quality
Package Including
Package contents:BTA16-800B (10pieces)
ProductSiteLaunchDate : 2024-04-13T13:44:51.800Z
Size : 135A