OKI-78SR-12/1.0-W36-C, Module DC-DC 24VIN 1-Out 12V 1A 12W 3-Pin SIP Module Tray(10 Items)
Customer rating 4.8 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : MURATA POWER
Label : Murata Power
Manufacturer : Murata Power
Model : OKI-78SR-12/1.0-W36-C
NumberOfItems : 10
PartNumber : OKI-78SR-12/1.0-W36-C
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : ELECTRONIC_COMPONENT
Publisher : Murata Power
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41rLMhCCW3L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 56
Studio : Murata Power
Title : OKI-78SR-12/1.0-W36-C, Module DC-DC 24VIN 1-Out 12V 1A 12W 3-Pin SIP Module Tray(10 Items)