THINBIT 3 Pack LGT093D2RCR010 0.093" Width 0.232" Depth, Uncoated Carbide, Corner Radius 0.010", Grooving Insert for Steel, Cast Iron and Stainless Steel with Interrupted Cuts
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
ItemName : THINBIT 3 Pack LGT093D2RCR010 0.093" Width 0.232" Depth, Uncoated Carbide, Corner Radius 0.010", Grooving Insert for Steel, Cast Iron and Stainless Steel with Interrupted Cuts