Elite Screens Aeon CLR 123" Diag. 16:9, Ambient Light Rejecting Fixed Frame Projector Screens, AR123H-CLR
Customer rating 4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Elite Screens
BulletPoint1 : 【123 inch Projector Screen】123 inches Diag. 16:9 Aspect Ratio. View Size: 60.2" H x 107" W. Screen surface Dark Gray - 0.6 Gain, Ceiling Light Rejecting Front Projection, black backing - Ultra-Short Throw bottom placement
Color : StarBright CLR
CustomerPackageType : Standard Packaging
ExternallyAssignedProductIdentifier1 : 848448018696
ExternallyAssignedProductIdentifier2 : 0848448018696
ItemName : Elite Screens Aeon CLR 123" Diag. 16:9, Ambient Light Rejecting Fixed Frame Projector Screens, AR123H-CLR