Kyoto Tools (KTC) S21332X12 Spanner 13/32 x 1/2
Customer rating 4.1 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : KTC
BulletPoint1 : Total Length: 5.6 inches (143 mm)
BulletPoint2 : Double sided width dimensions (in inches): 13/32 x 1/2
BulletPoint5 : Professional Wrench Set: Includes 3 Essential Pieces, 10mm, 12mm, 13mm, 14mm, and 15mm, 17mm Wrenches
BulletPoint6 : Package Dimensions: 21.0" (L) x 7.0" (W) x 4.5" (H)