Hazet 880AKF-01 Fixing clamp
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : HAZET
BulletPoint1 : Fixing clamp for 880 A KF, 900 A KF, 4766, 4766-1, 4767 A KF