Fluke Networks PWR-SPLY-30W Power Supply with US Adapter for Versiv, 30W, 15V, 2A
Customer rating 4.7 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 94.99
Binding : Misc.
Brand : Fluke Networks
Label : Fluke Networks
Manufacturer : Fluke Networks
Model : PWR-SPLY-30W
NumberOfItems : 1
PackageDimensions_Weight : 0.42328754304
PackageDimensions : L:10.2362204620 X W:7.5196850317 X H:1.9291338563
PartNumber : PWR-SPLY-30W
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : CHARGING_ADAPTER
Publisher : Fluke Networks
SmallImage_Height : 75
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41jvswgU83L._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : Fluke Networks
Title : Fluke Networks PWR-SPLY-30W Power Supply with US Adapter for Versiv, 30W, 15V, 2A