Square D 8910DP32V14 Contactor, 2P,30A,24V
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Brand : Square D
BulletPoint1 : Genuine oem replacement part
BulletPoint2 : Squared d provides products that are used in the commercial food service industry
BulletPoint3 : Use genuine oem parts for safety reliability and performance
BulletPoint4 : Overall Size(Approx.) : 82 x 18 x 69mm / 3.2" x 0.7" x 2.7"(L*W*T);