MW Mean Well LPF-40D-20 20V 2A 40W Single Output Switching with PFC LED Power Supply
Customer rating 4.3 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 47.67
Brand : MEAN WELL
Color : White
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
MaterialType : Metal
PackageDimensions : 1.1904962148
PartNumber : LPF-40D-20
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : TRANSFORMER
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 41
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31TSsgs1wjL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : MW Mean Well LPF-40D-20 20V 2A 40W Single Output Switching with PFC LED Power Supply