MW Mean Well GSC25B-350 72V 350mA 25.2W Single Output LED Power Supply with PFC
Customer rating 4.2 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Amount : 26.27
Brand : MEAN WELL
Color : White
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
MaterialType : Metal
PackageDimensions : 0.6834330122
PartNumber : GSC25B-350
ProductGroup : Lighting
ProductTypeName : POWER_SUPPLY
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 63
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/41ai+4X8YqL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : MW Mean Well GSC25B-350 72V 350mA 25.2W Single Output LED Power Supply with PFC