MEAN WELL HLG-100H-24 100W 4A 24V Constant Voltage + Constant Current LED Driver
Customer rating 4.4 stars
Imported from USA | Ships in 10 working days
5% additional discount on UPI | Cash On Delivery available
Specification
Binding : Electronics
Brand : MEAN WELL
Label : MEAN WELL
Manufacturer : MEAN WELL
Model : HLG-100H-24
PackageDimensions : 2.9101018584
PartNumber : HLG-100H-24
ProductGroup : BISS Basic
ProductTypeName : TRANSFORMER
Publisher : MEAN WELL
SmallImage_Height : 45
SmallImage_URL : https://m.media-amazon.com/images/I/31ouJlVkLaL._SL75_.jpg
SmallImage_Width : 75
Studio : MEAN WELL
Title : MEAN WELL HLG-100H-24 100W 4A 24V Constant Voltage + Constant Current LED Driver